САМБІР

САМБІР

Салон “ОПТИКА” знаходиться на головній вулиці міста, в його торгівельному центрі. 

Велике світле приміщення, приємно дивує відвідувачів своїм інтер’єром.

У виставковому залі розміщено для огляду біля 700 окулярних оправ, їх дизайн задовольнить найвибагливішого покупця. Тут-же широкий вибір оптичних та контактних лінз, допоміжних товарів.

В окремому кабінеті, оснащеному сучасною діагностичною апаратурою, проводять огляд пацієнтів лікарі-офтальмологи. Комп’ютерна діагностика зору здійснюється на високоточному японському обладнанні.

Для дітей та підлітків обладнаний дитячий кабінет “охорони зору”. Щорічно більше як 150 дітей проходять тут реабілітацію. Успішному відновленню зору дітям, сприяє використання сучасних методів лікування. Поряд з багатьма електронними та механічними пристроями, використовуються новітні лікувальні комп’ютерні програм.

Гордістю кабінету є апарат “АМБЛІОКОР”, який успішно лікує спазм акомодації, амбліопію, короткозорість та далекозорість. За допомогою апарату “АМБЛІОКОР”, вдається досягти високих позитивних результатів при лікуванні таких хвороб очей, які традиційними методами (медикаментозними та хірургічними) не виліковуються.

Адреса: м. Самбір, вул. І.Франка, 3/4

Телефон: (097) 597-43-27

Back to Top