Контактна корекція зору

Контактна корекція зору

5

Контактні лінзи, без сумніву, є найчудовішим засобом для корекції зору.  Вони мають  багато незаперечних переваг перед окулярами. Правильно підібрані контактні лінзи створюють більше по величині і краще за якістю зображення на сітківці ока, тим самим підвищують гостроту зору, розширюють поле зору, відновлюють бінокулярний зір.
Окрім цього, користування контактними лінзами зменшує явища зорової  втоми і підвищує зорову працездатність. Контактні лінзи – чудова альтернатива окулярам.
Практично кожен, хто побачив світ без окулярів, після того, як одягнув контактні лінзи –  не може стримати позитивних емоцій. Хтось щасливий, що може розглянути кожен листок на дереві, а хтось милується собою, розглядаючи в дзеркалі своє обличчя без окулярів. Ще достовірно невідомо, як лінзи впливають на здоров’я людей, але для нашого психологічного стану контактна корекція зору є гарною дозою допінгу.
Перевага контактної корекції зору
Лінзи дійсно дозволяють людям дивитись на світ по-іншому. Навіть найкращі окуляри все ж спотворюють оточуючу нас дійсність.Особливо це спотворення сильно помітно на розмірах предметів: наприклад, короткозорим людям, після того як вони надінуть лінзи, здасться, що все навколо стало менше. В контактних лінзах –  все стає справжнього розміру. Крім того, люди, які довго носили окуляри, вперше здобувають повний огляд навколишньої дійсності: куди не глянь все видно і справа і зліва, і навіть зверху і знизу. Ті люди, які коли-небудь носили окуляри, прекрасно знають, як сильно запотівають скельця, коли заходиш з морозу в тепле приміщення. Їм також знайомо як сильно налипає сніг на оправі і його доводиться регулярно очищати. З лінзами такі проблеми ніколи не можуть виникнути. Великим плюсом є те, що з ними стає доступним ще одне велике задоволення – носіння сонцезахисних окулярів. Іноді виникають ситуації, коли контактній корекції іншої альтернативи немає. Наприклад, при серйозних порушеннях зору, коли не можуть допомогти навіть товсті скельця окулярів. Або коли дуже велика різниця в гостроті зору обох очей – у цьому випадку тільки лінзи зможуть допомогти очам бачити однакову картину навколишнього світу.
Найпростіший варіант придбання лінз – це вибрати лінзи відомої торгової марки. Оскільки око дуже ніжний і дуже важливий для нас орган, не варто на ньому економити .
 
 
В наших оптичних салонах ви можете придбати:

Контактні лінзи
Optima FW

Контактна лінза Optima FW виготовлена методом лиття у форму. У цій моделі давно застосовується рішення в області контактної корекції зору – поєднання міцного матеріалу polymacon з мінімально можливою товщиною лінзи (0.035 мм). Ця комбінація досить успішна і, незважаючи на те, що застосовується з початку 90-х донині, залишається популярною. З тих же часів тягнеться опрацювання лінзи в 3-х радіусах, що нині вже вважається у виробників розкішшю. Тим часом, наявність 3-х радіусів дозволяє лікарю виконати підбір найбільш якісно.

 
Ця лінза невибаглива у догляді, міцна, має хорошу оптику, зручна в маніпуляціях.

 
PureVision II

PureVision II – силікон-гідрогелева контактна лінза від компанії Baucsh & Lomb. 

Перевагою силікон-гідрогелевих контактних лінз є незрівнянно більший, ніж у гідрогелевих лінз показник киснепроникності (Dk / t130). Силікон впроваджений в матрицю матеріалу контактної лінзи утворює «прозору» для проходження кисню решітку. Рівень киснепроникності силіконової контактної лінзи перевищує киснепроникність води (130 Dk / t). Тобто, силіконові контактні лінзи, володіючи більшою, ніж у води (сльози) киснепроникністю, фактично не перешкоджають проникненню кисню до рогівки ока. Це дозволяє звести нанівець проблему гіпоксії (кисневої недостатності), яка може іноді проявлятися при носінні гідрогелевих лінз (у разі неправильного використання).

На відміну від гідрогелевих лінз, для силіконових лінз необхідний більший період адаптації. Силіконові контактні лінзи відрізняються високою жорсткістю і щільністю.


PureVision Toric – торичні силікон-гідрогелеві контактні лінзи з терміном використання від двох тижнів до місяця.
У цій лінзі застосований асферический дизайн передньої поверхні, що за задумом має робити зір ще більш чітким.
Перевагою силіконових лінз є незрівнянно більший, ніж у гідрогелевих лінз показник кислородопроницаемости (Dk / t 74). Це дозволяє звести нанівець проблему гіпоксії, яка може іноді проявлятися при носінні гідрогелевих лінз (у разі неправильного підбору і неправильної експлуатації).

Soflens 38Лінза Soflens 38 виготовлена методом лиття у форму. У цій моделі представлено давно застосовується рішення в області контактної корекції зору: поєднання міцного матеріалу polymacon з мінімально можливою товщиною лінзи (0.035 мм). Ця комбінація досить успішна і, незважаючи на те що застосовується з початку 90-х, до цього дня залишається популярною.
Як це властиво 38% -им лінз, вони невибагливі у догляді, більш міцні ніж високогідрофільние лінзи, допускають нерегулярну чистку.

Soflens 59Soflens 59 – місячна контактна лінза для денного носіння.
Soflens 59 – колишня лінза Soflens Comfort, в якій компанія Bausch & Lomb підробила край. Контактна лінза Soflens Comfort – виявилася оной з провальних позицій компанії Bausch & Lomb. Але слідуючи цілі мати подібну лінзу в своїй лінійці, виробник зробив якусь доопрацювання і назвав модель новим ім’ям (відомий хід в будь-якій сфері людської діяльності). У результаті з’явилася більш вдала Soflens 59, хоча її показники (товщина і кислородопроницаемость) настільки відстають від показників сучасних контактних лінз, що виникають сумніви про її комерційному успіху. Але остаточно вирішувати, безумовно, користувачеві.

Air Optix AquaAir Optix Aqua – місячна силікон-гідрогелеві контактна лінза другого покоління від компанії CibaVision.
Це вдала розробка компанії CibaVision просунувшись контактну корекцію вперед ще на один крок. Після закінчення 6-ти років з моменту виходу лінзи її параметри зараз вже не є найкращими. Однак, на Україні ця лінза раніше займає лідируюче положення по об’ємам продажів. Це пояснюється швидше не якістю лінз, а сформованою ситуацією в контактній корекції.
Перевагою силікон-гідрогелевих контактних лінз є незрівнянно більший, ніж у гідрогелевих лінз показник кислородопроницаемости (Dk / t 138). Силікон впроваджений в матрицю матеріалу контактної лінзи і утворює «прозору» для проходження кисню ґрати. Рівень кислородопроницаемости силіконової контактної лінзи перевищує кислородопроницаемость води (90 Dk / t). Тобто, силіконові контактні лінзи, володіючи більшою ніж у води (сльози) Киснепроникність, фактично не перешкоджають проникненню кисню до рогівки ока. Це дозволяє звести нанівець проблему гіпоксії (кисневої недостатності), яка може іноді проявлятися при носінні гідрогелевих лінз (у разі неправильного використання).

Air Optics Night & Day
 
Air Optics Night & Day – місячні силікон-гідрогелеві контактні лінзи першого покоління.
Перевагою силікон-гідрогелевих контактних лінз є незрівнянно більший, ніж у гідрогелевих лінз показник кислородопроницаемости (Dk / t 175). Силікон впроваджений в матрицю матеріалу контактної лінзи і утворює «прозору» для проходження кисню ґрати. Рівень кислородопроницаемости силіконової контактної лінзи перевищує кислородопроницаемость води (90 Dk / t). Тобто, силіконові контактні лінзи, володіючи більшою ніж у води (сльози) Киснепроникність, фактично не перешкоджають проникненню кисню до рогівки ока. Це дозволяє звести нанівець проблему гіпоксії (кисневої недостатності), яка може іноді проявлятися при носінні гідрогелевих контактних лінз (у разі неправильного використання). Вважається, що рівень кислородопроницаемости в цій лінзі настільки високий (Dk / t 175), що дозволяє носити її, не знімаючи, цілий місяць. Практика показує, що це вдається лише деяким користувачам. Це має індивідуальний характер і пов’язано з кількістю ліпідів в сльозі які утримуються силіконом лінзи. Ліпіди погано видаляються з поверхні силіконових контактних лінз.

Air Optix for AstigmatismAir Optix for Astigmatism – торична силікон-гідрогелеві контактна лінза для денного і продовженого носіння.
Air Optix for Astigmatism виготовлені на основі добре зарекомендували себе контактних лінз Air Optix. У лінзі застосовано оригінальне рішення баласту, завдяки чому вона добре позиціонується і має кращу посадку на оці. Ця контактна лінза гарна ще й тим, що її може підібрати не дуже кваліфікований лікар, що проблематично для інших торических лінз.
Перевагою силіконових лінз є незрівнянно більший, ніж у гідрогелевих лінз показник кислородопроницаемости (Dk / t 138). Це дозволяє звести нанівець проблему гіпоксії, яка може іноді проявлятися при носінні гідрогелевих лінз (у разі неправильної експлуатації).
Контактні лінзи з приколами на різну тематику.

ClearLux ClaritiClearLux Clariti – місячні силікон-гідрогелеві контактні лінзи.
Лінзи ClearLux Clariti представітеляют новий напрямок у питанні щодо того якою ж має бути кислородопроницаемость контактних лінз. Як ми знаємо виробники постійно “нарощували” показник кислородопроницаемости, досягнувши суперпоказателей таких, як Dk / t 175 в AirOptix Night & Day або 160 в лінзі Biofinity. Однак останні дослідження показують, що такі показники зайві.
Справа в тому, що силікон, що знаходиться в структурі матеріалу, вельми збільшує жорсткість лінзи. З іншого боку саме силікон робить матрицю лінзи більш деколи і, відповідно, більш дихаючої. В результаті виникає протистояння жорсткості лінзи і її кислородопроницаемости. Це протистояння довго виснажувати виробників поки медики не об’явили що їм не потрібна така висока кислородопроницаемость, – досить Dk / t 87. В результаті, у виробництві силікон-гідрогелевих лінз сформувався новий напрямок – контактні лінзи з показником кислородопроницаемости Dk / t 80-100, але значно більш м’які і еластичні. Саме цей підхід відображений у цій лінзі.

Clear Lux 55UVClear Lux 55UV – контактні лінзи для денного носіння на місяць.
Це досить стара розробка компанії Sauflon. У цій лінзі немає ніяких надмірностей. Головна ідея компанії Sauflon запропонувати ринку лінзу подешевше, що власне ми й маємо. Досить нетиповий підхід для англійської компанії, адже всі ми звикли що англійські продукти відрізняються, насамперед, гарною якістю і, як наслідок, дорожнечею. Тут ми маємо протилежну політику.
Враховуючи наявність нарікань на свої лінзи компанія Sauflon сповідує політику беззаговорочним і безкоштовної заміни своїх лінз у разі незадоволеності пацієнта. В інтернет магазині ми не можемо запропонувати подібний підхід, однак, якщо ви придбали лінзи в оптиці, рекомендуємо в разі виявлення браку спробувати замінити їх у цій оптиці.

Clear Lux BioClear Lux Bio – контактні лінзи денного носіння на один місяць.
В даному випадку приставка Bio не має ніякого функціонального змісту. Мономер AquAtract повинен утримувати воду, але цей факт жодною мірою не співвідносить лінзу в групу Bio. Різні виробники по різному вирішують проблему зволоження лінз, але ніхто при цьому не називає такі лінзи з приставкою «Біо». Практична статистика по цій лінзі представляє її як звичайну бюджетну контактну лінзу без будь-яких надмірностей.
Враховуючи наявність нарікань на свої контактні лінзи компанія Sauflon сповідує політику дешевизни і беззаговорочним і безкоштовної заміни своїх лінз у разі незадоволеності пацієнта. В інтернет магазині ми не можемо запропонувати подібний підхід, однак, якщо ви придбали ці лінзи в оптиці, рекомендуємо в разі виявлення браку спробувати замінити їх у цій оптиці.

FreshLook Colorblends
FreshLook Colorblends – трьохтонова кольорова контактна лінза.
Компанія Ciba Vision постаралася запропонувати максимально можливий комфорт користувачеві зробивши лінзи тонкими (0.05 мм). Однак однорадіусний дизайн задньої поверхні при такій товщині зіграв у цьому випадку (для 55% матеріалу) свою згубну роль: лінза погано сідає на радіус рогівки 8.4 і 8.8, має поганий хендлінг, погано рухається на оці, часто швидко рветься. Для західного ринку ці зауваження що становлять проблем так як лінза використовується всього кілька разів.
Тим не менш, кольорові лінзи FreshLook досить широко поширені в оптиках України. Це пояснюється активним маркетингом компанії Ciba Vision і великою палітрою кольорів. При підборі цих лінз важлива позиція лікаря. Якщо лікар задоволений клінічної картинкою, а ви задоволені кольором і можете знімати і одягати ці лінзи, то сміливо використовуйте їх.

Dalies AquaComfort PlusDalies AquaComfort Plus – одноденні лінзи з зволожуючими і тонізуючими компонентами в розчині блістери.
Перевагою одноденних лінз є те, що користувач щоранку одягає нові лінзи. Це означає, що автоматично знімається питання про догляд за лінзами і втрати якості лінзи в міру її носіння.
Користувачеві потрібно мати на увазі, що одноденні лінзи двох компаній Ciba і Johnson & Johnson виготовлені так, що їх можна носити дійсна тільки один день, на відміну від одноденних лінз інших виробників, які можна повноцінно відносити кілька днів.

Розчини для контактних лінз
ReNuReNu – багатофункціональний розчин для всіх типів м’яких контактних лінз.
Це перший розчин, який з’явився на нашому ринку (з 1995 року) і який досі продається. Для видалення білкових відкладень, на додаток до цього розчину необхідно використовувати ензимні таблетки. Якщо ви відчуваєте деяку сухість, застосовуючи цей розчин, то вам необхідно додати в свій набір по догляду за контактними лінзами спеціальну змазку для контактних лінз.


Multison
Multison – багатофункціональний розчин для всіх типів м’яких контактних лінз.

Розчин продається в Україні з 1997 року. Виробник стверджує що містяться в ньому компоненти виконують головні функцій: зберігання, очищення, дезінфекція.
З 1996 року, Multison разом з розчином ReNu успішно виконують покладені на них функції. Відсутність в розчині різного роду «сучасних» добавок відносить його до категорії старомодних. Однак, всі додаткові функції можуть бути відтворені шляхом використання окремих продуктів – ензимних таблеток для видалення білкових відкладень, мастила для зволоження і комфортного носіння, вітамінних крапель. Застосування додаткових продуктів дає вам можливість налаштувати догляд за своїми лінзами під себе і свої індивідуальні відчуття.

Opti Free ExpressOpti Free Express – багатофункціональний розчин для всіх типів м’яких контактних лінз з сильним антимікробну дію.
Opti Free Express – досить стара розробка компанії Alcon, який, тим не менше, залишається одним з найбільш продаваних розчинів у світі. Статистика наших продажів в Україні підтверджує лідируюче положення цього продукту на ринку. Можливо це обумовлено тривалим присутністю розчину на ринку в поєднанні з позицією лікарів яких цікавить його сильне антимікробну дію. Шкода що в Україні відсутній інший чудовий продукт компанії Alcon розчин Replenish, який містить змащувальні компоненти.

BiotrueБагатофункціональний розчин для всіх типів м’яких контактних лінз з функцією зволоження.
Biotrue – остання розробка компанії B & L в області засобів догляду для контактних лінз. У цьому розчині використовується два дезінфікантами PHMB і PQ-1. Виробник заявляє що лабораторні та сертифікаційні тести показали найкращі результати в порівнянні з аналогічними продуктами.


Back to Top