VIP-оптика

VIP-оптика

В історичному центрі міста, на площі Ринок, розташований один з найкращих оптичних салонів міста – магазин «VIP-ОПТИКА».

Виставкова мебель, виготовлена з натурального дерева в стилі ретро, гармонує з візерунковою підлогою, в якій віддзеркалюються старовинні бронзові люстри.

Окулярні оправи, наче в дорогому ювелірному магазині, м’яко підсвічені холодним білим світлом, на фоні зеленого сукна виглядають, як дорогоцінні прикраси. Так воно і є!  Окуляри  – це дорогий  аксесуар, він створює імідж людини. Окуляри завжди “на виду”.

Тут зібрані, можливо найкращі моделі оптичних оправ, що є в салонах Дрогобича.  Не «відстають» по вишуканості від оптичних оправ і сонцезахисні окуляри, які  красуються на вітринах, ніби нагадуючи про таку бажану літню відпустку.

В салоні проводить огляд пацієнтів кваліфікований офтальмолог. Поряд з дорослими пацієнтами, консультацію дитячого окуліста, отримують і діти. 

Комп’ютерна  діагностика зору проводиться на новітньому японському обладнанні. За допомогою високоточної апаратури, підбираються контактні лінзи. 

Сучасним методом, на електронному тонометрі, вимірюється очний тиск.  

Адреса: м. Дрогобич, пл. Ринок, 25

Телефон: (03244) 3-55-32, (067) 672-92-26

Back to Top