Оптичні оправи

Люди, яким необхідно носити окуляри, при їх виборі велику увагу приділяють оправі. Вибрати окулярну оправу – справа нелегка. Адже в оптичних салонах їх сотні.  Як же зорієнтуватися в цьому «оптичному калейдоскопі»?

Насамперед дізнаємося, з яких матеріалів виготовляються оправи. Оправи бувають пластикові, металеві, комбіновані та виготовлені із природних матеріалів.

Пластик використовують у виробництві окулярів найчастіше. Він має низку позитивних властивостей: легкість, міцність, тривалий термін експлуатації.  З пластику можна зробити оправу будь-якого кольору і форми, оскільки він найкраще піддається обробці. Цей вид сировини найдешевший. Він застосовується для масового виробництва оправ.

Метал теж має широке застосування. Головна його перевага – міцність. Якісні металеві оправи повинні відповідати такій вимозі, як стійкість до корозії, не викликати подразнення шкіри. Переважно оправи виготовляють з таких металів: титану, флексону, монелю, алюмінію, сталі.

Природні матеріали – дерево, роги, бивні, кістка, черепаховий панцир, шкіра – використовують рідше, ніж пластик і метал. Ця сировина дуже дорога. Такі оправи завжди ручної роботи і, як правило, є індивідуальним замовленням.

У наших салонах ви знайдете окулярні оправи з різних матеріалів та різної форми: круглі, квадратні, прямокутні, овальні, «котяче око» та багато інших. А кольорова гама задовольнить найвибагливішого клієнта. Наші працівники, як і дизайнери оптичної продукції, не відстають від моди, враховують смаки і вподобання усіх верств населення.

За призначенням оптичні оправи можна умовно розподілити на кілька видів: для роботи, повсякденного вжитку, заняття спортом, відпочинку, для окремих особливих випадків.

Оправа для роботи повинна повністю відповідати строгому діловому стилю. Найкраще вибирати щось в стилі «хай-тек» з легких і міцних сучасних матеріалів. Ідеально підійдуть безобідкові або напівобідкові оправи, оскільки вони здатні надати елегантний вигляд своєму власнику.

Для повсякденного вжитку підійде що-небудь із пластику або металу. За формою оправа може бути кругла або прямокутна. Перевагу варто надати оправі з пластику, бо вона є різного кольору і форми.

Усе частіше популярними стають окуляри для занять активними видами спорту, а також просто для відпочинку. У даний час виробники пропонують моделі спортивних окулярів найрізноманітніших форм з постійними та змінними лінзами.

При виборі моделі для особливих випадків необхідно враховувати, що оправа, яка підходить для відпочинку в нічному клубі, вже точно не підійде для званої вечері. Сучасні дизайнери пропонують великий вибір моделей зі стразами, прикрасами, різних форм і кольорів.

Ось такі основні різновиди оправ є в асортименті наших салонів. Як вибрати оправу, щоб виглядати в окулярах стильно та елегантно? Порада одна – прислухайтеся до порад фахівців, вони професіонали. Їх кваліфікація – це поєднання знань медицини і стилістики, вони завжди в курсі модних трендів і вподобань своїх клієнтів.