м. Стрий, вул. Народна, 1

Оптичний салон у центрі міста Стрия мешканці знають за назвою «ОПТИКА ПІД ЧЕРВОНИМИ ОКУЛЯРАМИ». Така назва з’явилася завдяки дуже оригінальній світловій рекламі червоного кольору у вигляді окулярної оправи. Коли, спокусившись на яскраві кольори реклами, зайти всередину салону, то завмираєш від здивування. Червоний колір несподівано змінюється на зелений. Приємно радують око зелені кольори усіх відтінків, в яких витриманий інтер’єр торговельного залу. Майстерно розміщені оригінальні світильники, загадково освітлюють салон. Огляд та вибір потрібних окулярів приносить насолоду і задоволення. Виставкові меблі, виготовлені за спеціальним замовленням, дозволяють розмістити понад 800 оправ та сонцезахисних окулярів. Кабінет лікаря обладнаний сучасним діагностичним устаткуванням. Тут проводять комп’ютерну діагностику зору, підбір контактних лінз, вимірювання внутрішньочного тиску та інші дослідження, пов’язані з корекцією зору. Кваліфікований офтальмолог безпомилково проведе всі необхідні процедури, надасть вичерпну консультацію.

У салоні успішно працює кабінет охорони зору дитини. Для лікування дитячих вад зору використовують  багато вітчизняних та зарубіжних медичних апаратів, на яких діти проходять реабілітаційні вправи для очей.

Гордістю оптичного салону є апарат «АМБЛІОКОР». За допомогою цього унікального комплексу успішно лікують короткозорість, далекозорість, амбліопію, косину очей. Щороку кілька сотень дітей проходять тут оздоровлення. Для зручності лікар-офтальмолог приймає пацієнтів і в порядку живої черги, і за попереднім записом.

stryj/Stry1_out.xml