Лікувальні вправи для покращення зору у дітей

За останні роки навантаження на очі дітей стрімко зростає. Телевізор, відеоігри, комп’ютер, смартфон, насичена шкільна програма – все це призводить до того, що відсоток дітей з порушенням зору постійно збільшується. Зір дитини дуже сильно відрізняється від зору дорослої людини. Дитяча зорова система постійно розвивається. Формування органа зору, розвиток і вдосконалення зорових функцій дитини триває до 16-18-річного віку. Злегковажити в цей час якесь відхилення від норми, «відпустити» цей процес на самоплив – це те, чого не можна робити батькам ні за яких обставин.

Найчастішими причинами зниження зору у дітей є порушення рефракції (короткозорість, далекозорість, астигматизм), а також косоокість, амбліопія. 

Чим раніше буде виявлена певна патологія, чим швидше буде призначено правильне лікування дитини, тим більше шансів на те, що її зір повністю відновиться. Дитина не відчуватиме свою ваду і зможе жити повноцінним життям.

Кабінет охорони зору дитини створений для надання діагностичної, лікувальної та консультативної допомоги дітям, у яких є різні захворювання очей.

Лікарі кабінету

  • проводять профілактичні офтальмологічні огляди дітей;
  • діагностують захворювання;
  • проводять підбір окулярів;
  • проводять курс лікування дітей з далекозорістю, короткозорістю, «комп’ютерним синдромом», косоокістю, астигматизмом, амбліопією зорового нерва і деякими іншими захворюваннями.

Кабінет обладнаний сучасними апаратами, на яких проводяться відповідні процедури. Апаратів багато, кожен з них має свій напрямок в лікуванні. Не будемо втомлювати вас їх назвами та медичною термінологією, механізмом дії цих пристроїв. Про це ви зможете детально дізнатися від наших лікарів. Скажемо одне: всі процедури на цих апаратах абсолютно безболісні, навіть більше – приємні і цікаві дітям.

Унікальною «родзинкою» кабінету є новітній апарат «Амбліокор».

Дуже коротко і доступно про цей чудовий пристрій: в основу дії апарату покладена технологія, що дозволяє відновлювати контроль з боку нервової системи за процесами, що відбуваються у зоровому аналізаторі нашого мозку.

Лікування на «Амбліокорі»  відбувається так: дитина дивиться цікавий фільм на екрані монітора. Під час перегляду спеціальні датчики фіксують інформацію про роботу очей і головного мозку. Зображення на екрані зберігається під час «правильного» зору і зникає, як тільки око починає працювати «неправильно».  Дитина інтуїтивно напружує зір, шукаючи зображення, що зникло. У цей момент відбувається більш активне включення природних механізмів мозку в процес відновлення зображення.

Показання для вправ на цьому апараті дуже широкі, а результати лікування, як правило, надзвичайно хороші.