м. Самбір, вул І.Франка, 3

Салон «ОПТИКА» у місті Самборі знаходиться на центральній торговельній вулиці. Просторе світле приміщення гостинно приймає усіх відвідувачів. А їх тут заходить чимало! За рік колектив салону обслуговує кілька тисяч пацієнтів. Тут усе зроблено для зручності клієнта. У виставковому залі розміщено для огляду біля 700 окулярних оправ, окремо на рухомих стійках можна оглянути сонцезахисні окуляри. Тут же широкий вибір оптичних та контактних лінз, корисних аксесуарів. В окремому кабінеті, обладнаному сучасною діагностичною апаратурою, очікують на пацієнтів лікарі-офтальмологи. Пацієнтам тут комфортно. Обстеження проводять на спеціальному кріслі для офтальмологічних оглядів. Комп’ютерна діагностика зору, підбір контактних лінз, вимірювання внутрішньоочного тиску здійснюють на високоточному імпортному обладнанні.

Для дітей та підлітків обладнаний кабінет охорони зору дитини. Відновленню у зору дітей, сприяє використання сучасних методів лікування. Поряд з багатьма електронними та механічними пристроями використовують новітні лікувальні комп’ютерні програми.

Гордістю кабінету є апарат “АМБЛІОКОР”, яким успішно лікують спазм акомодації, амбліопію, короткозорість та далекозорість.

sambir/Sambir1_out.xml