Вимірювання внутрішньоочного тиску

Зір усього людства катастрофічно знижується. Кількість пацієнтів у офтальмологів неухильно зростає. Причиною є патології ендокринної системи, безконтрольний прийом ліків, генетична схильність, неправильне харчування. У багатьох випадках виникає необхідність контролювати внутрішньоочний тиск.

Внутрішньоочний тиск -це тиск, який чинить на рогівку і склеру (очну оболонку) вміст очного яблука людини. Внутрішньоочний тиск підтримує мікроциркуляцію речовин в тканинах і бере участь у процесах метаболізму, які забезпечують основні функції оптичної системи ока.

Вимірювання внутрішньоочного тиску -обов’язковий етап обстеження при підозрі на різні хвороби очей. Дослідження дозволяє встановити попередній діагноз і контролювати хід лікування.

У наших салонах оптики внутрішньоочний тиск вимірюється сучасним апаратом ІГД-2. Прилад призначений для вимірювання внутрішньоочного тиску через повіку окаУнікальна методика вимірювання тиску апаратом ІГД-2 поєднує в собі нестандартні підходи до тонометріі ока: транспальпербальний (вимір через повіку) і склеральний (вимір в зоні склери, а не рогівки).

Переваги індикатора внутрішньоочного тиску ІГД-2:

  • швидке, безпечне і безболісне вимірювання внутрішньоочного тиску;
  • зручність процедури вимірювання ВОТ: вимір можна проводити в положенні сидячи і лежачи;
  • точність показань: оригінальний алгоритм контролю процесу вимірювання виключає випадкові помилки;
  • портативність і мобільність приладу дають можливість використовувати його за межами лікувальних установ, наприклад, у салонах оптики.