м. Cтарий Cамбір, Лева Галицького, 86А/1

Магазин-салон «ОПТИКА» зручно розташований на першому поверсі новозбудованого медичного центру поряд з районною поліклінікою. Виставкові вітрини розміщені у світлому, зручному для відвідувачів торговому залі, виготовлені у яскраво-жовтих кольорах. Сучасний  інтер’єр, привітний персонал, широкий вибір необхідної оптики і аксесуарів – все це сприяє атмосфері хорошого настрою і взаємної довіри, які панують у цій установі. У салоні постійно надає консультації, проводить комп’ютерну діагностику зору та підбирає контактні лінзи лікар-офтальмолог. Кваліфікований оптометрист допоможе ознайомитися з широким асортиментом оптичних оправ, порекомендує оптимальний вибір окулярних лінз.

Діти, що потребують лікувальних вправ для покращення зору, мають змогу лікуватися недалеко від дому, а не їздити у Львів чи інші райони. У салоні є всі необхідні для цього апарати та пристрої. Лікування проводиться під наглядом дитячого офтальмолога.

Магазин-салон “ОПТИКА” зручно розташований на першому поверсі новозбудованого  медичного центру, поряд з районною поліклінікою.

В салоні постійно надають консультації та проводять комп’ютерну діагностику зору двоє лікарів-офтальмологів.

Кваліфікований оптометрист допоможе ознайомитися з широким асортиментом оптичних оправ, порекомендує оптимальний вибір окулярних лінз.

Для потреб населення є готові окуляри, контактні лінзи, різноманітні оптичні аксесуари.

ctaryj-cambir/Staryi Sambir_out.xml