м. Турка, Пл. Ринок, 2

Напевно, не думалося маленькому районному містечку, що загубилося на краю області в зелених Карпатах, що колись тут запрацює «зелений», як і навколишня природа, салон «ОПТИКА».

Але сталося.  Запрацював салон. Потягнулися сюди люди, дивуючись: « А як же ми обходилися без такого медичного закладу в місті?». Та і не дивно. У салоні радо зустрічають кожного вишколені, кваліфіковані оптометристи. Вислухають, порадять, запропонують… А запропонувати є що, тільки одних оптичних оправ біля 400: чоловічих, жіночих, дитячих, пластикових і металевих. Асортимент оптичних лінз вражає.

Не забули і про контакті лінзи та сонцезахисні окуляри. Адже влітку у горах багато туристів, та  і місцевих  «модників» не бракує.

Потурбувалися і про дітей. Налагодили конструктивні,  ділові контакти з районним поліклінічним відділенням, сімейними лікарями, дитячим окулістом. Організували кабінет охорони зору дитини. Тож тепер дітки можуть не їхати за «тридев’ять земель», а успішно проводити  лікувальні вправи для очей  у своєму оптичному салоні.

turka/Turka_out.xml