м. Дрогобич, Пл. Ринок, 25

У самому центрі міста, на площі Ринок навпроти ратуші, розташований  дуже оригінально оформлений оптичний салон. Його інтер’єр  ідеально продовжує парад історичних споруд, розміщених навколо.  Коли заходиш всередину, охоплює дивне відчуття, ніби опинився в невеликому залі середньовічного замку. Виставкові меблі, виготовлені з натурального дерева в стилі ретро, гармоніюють з візерунковою підлогою, в якій віддзеркалюються старовинні бронзові люстри. Окулярні оправи, наче в дорогому ювелірному магазині, м’яко підсвічені холодним білим світлом, на фоні зеленого сукна виглядають, як дорогоцінні прикраси. Так воно і є! Окуляри  – це дорогий аксесуар, він створює імідж людини.

Тут зібрані найкращі моделі оптичних оправ нашої мережіщо є в салонах Дрогобича. Не «відстають» за  вишуканістю від оптичних оправ і сонцезахисні окуляри, які красуються на вітринах, ніби нагадуючи про таку бажану літню відпустку.

У салоні проводить огляд пацієнтів кваліфікований лікар – дитячий офтальмолог. Зрозуміло, що поряд з дітьми консультацію та обстеження отримують і дорослі.  Комп’ютерну діагностику зору проводять на новітньому електронному обладнанні.  Підбирають контактні лінзи, вимірюють внутрішньоочний  тиск.

vip/Vip_out.xml